هتل آپارتمان آپادانا مجموعه ای تازه تأسیس در کلانشهر تبریز است که در خیابان هفده شهریور واقع شده است و در فاصله حدوداً ۷۰۰ متری (۵ دقیقه) از چهارراه شریعتی (شهناز سابق) واقع شده است. هدف هتل آپارتمان آپادانا تبریز ارائه خدمات مناسب به مسافران و میهمانان عزیزی است که به دنبال سوئیت برای اقامت در تبریز با خدمات خوب و قیمت مناسب هستند. بنابراین به محض اینکه به عنوان میهمان، ما را سرافراز نمایید برای ما در جایگاه رفیع قرار می‌گیرید و هتل آپارتمان آپادانا تبریز تمام توان خود را به کار خواهد گرفت تا لبخند رضایت را بر لبانتان بنشاند.

هتل آپارتمان آپادانا تبریز در نزدیکی موزه استاد شهریار (۷۰۰ متر)، موزه سنجش(۸۰۰ متر)، ساختمان ساعت (موزه شهرداری) (۱۵۰۰ متر) و به طور کلی در بافت تاریخی شهر تبریز قرار گرفته است و از نظر دسترسی به تمام مکان‌های تاریخی تبریز از جمله بزرگترین بازار سرپوشیده جهان و تمام خانه‌ها و مساجد تاریخی در بهترین شرایط قرار می‌گیرد و میهمانانش را از این نظر آسوده می‌سازد که ضمن اقامت ارزان، می‌توانند با پای پیاده و در کمترین زمان از تمام ابنیه‌های تاریخی بازدید کنند.

از نظر تنوع اتاق نیز با ۱۲ سوئیت و سه گونه مختلف، به میهمانان خود قدرت انتخاب می‌دهد تا از میان سوئیت‌های مرکب از سینگل، توئین، دبل یکی را برگزیند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دستپخت خودتان را از غذای رستوران‌ها بیشتر می‌پسندید؛ پیشنهاد ما به شما هتل آپارتمان آپادانا است. چون سوئیت‌های مجهز به آشپزخانه هتل آپارتمان آپادانا تمام امکانات آشپزی را برای شما فراهم می‌کند. به این صورت شما می‌توانید برای خودتان غذای سالم محیا کنید.

هتل تنها وعده صبحانه را دارا  می‌باشد و سرو آن در اتاقتان صورت می‌گیرد ولی شما می‌توانید برای وعده‌های ناهار و شام از طریق ما، سفارش غذا به رستوران‌ها و فست فود‌های مورد تأیید هتل داده و غذای خود را در اتاق میل کنید.